III NIEDZIELA WIELKANOCNA

 15 KWIECIEŃ 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

ZŁOCIENIEC

 

Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną, a zarazem X Niedzielę Biblijną. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb. Zachęcamy wszystkich do pochylenia się, zwłaszcza w tym tygodniu nad lekturą Pisma Świętego.

 

Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele, kapłańskie, zakonne i misyjne, a ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne Ordynariatu Polowego w Warszawie. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. moją swoje spotkania: we środę o 18.00 i w piątek o godz. 18.00

 

Wtym tygodniu kancelaria parafialna czynna od środy.

W poniedziałek i we wtorek w związku z urlopem nie będzie mszy św.


 Parafia św. Jadwigi zaprasza do udziału w pielgrzymce do Włoch. Szczegółowe informacje w zakrystii i na stronie internetowej zobacz...


 

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych RAZEM w Chybiu

 logo

Zaprasza na turnus rehabilitacyjny osób niepełnosprawnych

 

Turnus rehabilitacyjny odbędzie się w terminie od 21 lipca do 04 sierpnia 2018 roku w Instytucie Dydaktyczno - Naukowym im. Vincenza Priestnitza w Głuchołazach. Zapisy chętnych do wzięcia udziału w tegorocznym wyjeździe zaczynamy od opiekunów. Od ilości opiekunów zależeć będzie ilość podopiecznych, którzy będą mogli wziąć udział w turnusie rehabilitacyjnym. Prosimy zatem chętnych do opieki na turnusie o potwierdzenia chęci udziału pod nr telefonów 603 879 474 lub 601 458 698. Zapisy osób niepełnosprawnych z powiatu cieszyńskiego rozpoczniemy 17 lutego a osób z innych powiatów od 24 lutego (do wyczerpania miejsc). Ufamy, że wzorem lat poprzednich tegoroczny turnus rehabilitacyjny dojdzie do skutku i przysporzy wszystkim wiele radości.

Szczegółowe informacje u ks. por. Grzegorza LACHA

Więcej na stronie internetowej ….