XI NIEDZIELA ZWYKŁA

17 CZERWCA 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

ZŁOCIENIEC

 

Dziękuje za ofiarowane kwiaty i przygotowanie wystroju kościoła.

Czerwiec jest miesiącem poświęconym Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W naszym kościele: poniedziałek, środę i piątek po Mszy św. o godz. 17:00, a we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 8.00 będziemy sprawowali nabożeństwa czerwcowe, podczas których odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.

 

Od środy do czwartku będę przebywał na szkoleniu księży kapelanów w Warszawie. W tych dniach kancelaria parafialna nie będzie czynna. W ważnych sprawach proszę dzwonić na tel. dyżurny.

Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, aby było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. W piątek o godz. 8.00 zapraszam na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 17.00

 

W sobotę 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.

 

Od 1 lipca

w okresie wakacyjnym

Msza św. niedzielna tylko

o godz. 9.00


 

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych RAZEM w Chybiu

 logo

Zaprasza na turnus rehabilitacyjny osób niepełnosprawnych

 

Turnus rehabilitacyjny odbędzie się w terminie od 21 lipca do 04 sierpnia 2018 roku w Instytucie Dydaktyczno - Naukowym im. Vincenza Priestnitza w Głuchołazach. Zapisy chętnych do wzięcia udziału w tegorocznym wyjeździe zaczynamy od opiekunów. Od ilości opiekunów zależeć będzie ilość podopiecznych, którzy będą mogli wziąć udział w turnusie rehabilitacyjnym. Prosimy zatem chętnych do opieki na turnusie o potwierdzenia chęci udziału pod nr telefonów 603 879 474 lub 601 458 698. Zapisy osób niepełnosprawnych z powiatu cieszyńskiego rozpoczniemy 17 lutego a osób z innych powiatów od 24 lutego (do wyczerpania miejsc). Ufamy, że wzorem lat poprzednich tegoroczny turnus rehabilitacyjny dojdzie do skutku i przysporzy wszystkim wiele radości.

Szczegółowe informacje u ks. por. Grzegorza LACHA

Więcej na stronie internetowej ….